Kaip pirkti

Prekes pristatysime per kujerį. Siuntimo mokestis skaičiuojamas kiekvienam užsakymui atskirai. Jei pageidaujate, prekes galite atsiimti mūsų salone Vilniuje, Konstitucijos pr. 12A - 101, LT-09308 Vilnius (Vilniaus Planetariumo patalpose).

Prekių paštu nesiunčiame.

Kaip galima užsisakyti?
Parduotuvėje prie prekių, kurios yra sandėlyje, yra atitinkamas užrašas. Šias prekes galite užsisakyti iš karto.

Ką daryti, jei noriu užsisakyti prekę kurios sandėlyje nėra?
Tokiu atveju galite parašyti mums dėl pageidaujamos prekės arba tiesiog paspausti ant  `Pridėti į krepšelį`. Mes gausime pranešimą kad Jus domina tokia prekė ir susisieksime dėl galimų pristatymo terminų arba alternatyvių produktų.

Kiek trunka prekės neesančios sandėlyje pristatymas?
Nuo kelių dienų iki kelių mėnesių. Labai priklauso nuo produkto, kurį užsakinėjate. Kiekvienu atveju siūlome susisiekti su mumis, kad galėtume aptarti optimaliausią tiekimo galimybę arba pasiūlyti alternatyvą.

Gavau sąskaitą ką toliau daryti?
Gautą sąskaitą galite apmokėti pavedimu, įnešti grynus pinigus į mūsų nurodytą banko sąskaitą, arba sumokėti mūsų biure grynais arba banko kortele. Kai tik gausime Jūsų mokėjimą, išsiųsime užsakytą prekę iš karto.

Dėmesio! Užsakyta prekė rezervuojama 2 dienoms, jei per tą laikotarpį negausime Jūsų mokėjimo, rezervacija bus atšaukta. Tai svarbu, jei perkate prekę, kurią turime sandėlyje tik vieną.Jei Jums kas nors neaišku dėl užsakymo ar mokėjimo, susisiekite su mumis - mes tikrai padėsime. Tel. +370 5 233 9896, el. paštas: info@teleskopai.lt .

Perk kiek laiko gausiu savo prekes po užsakymo?
Jei prekė yra sandėlyje, išsiunčiame kurjeriu tą pačią dieną , jei apmokėjimą gauname iki 12 val. Pristatymo trukmė nuo vienos iki 3 dienų, priklausomai, kiek toli esate nuo didžiausių miestų.

Dėmesio! Siunčiant į Neringą, bus paskaičiuotas papildomas mokestis.

Radau tokį produktą pigiau!
Visada galite su mumis susisiekti, ir mes pabandysime kainą pagerinti. Turėkite omenyje,kad tai ne visada įmanoma. Garantija galios ten, kur produktą pirkote, taigi, gedimo atveju persiuntimo išlaidas teks padengti iš savo kišenės;

Jums reiks susimokėti už produkto atsiuntimą, o jei toks pat produktas yra ne Europos Sąjungoje, tai prie kainos teks pridėti 21% PVM ir 5% muito mokestį;

Pirkdami pas mus, Jūs remiate Lietuvos verslą ir astronominę visuomenę.

 • 2014.04.08. Pristatome Euromex Olandų gamintojo mikroskopus
 • Mikroskopas būtinas instrumentas mokslo ir technikos pasauliuose. 1966 metais įkurta Euromex optikos gamykla Olandijoje siūlo įvairaus lygio prietaisus skirtus ir pradinukui iki mokslininkui, tiek biologinius, tiek stereo mikroskopus. Taip pat, turi platų industrinių, metalurginių, poliarizacinių ir kt. kokybiškų mikroskopų asortimentą.

 • 2014.02.14 Įvykiai danguje 2014-aisiais metais
 • Šiuos metus drąsiai galime vadinti planetų metais. Štai ką rekomenduojame pamatyti:

   

  • Sausio - vasario mėnesiais mus džiugino Venera, atskleisdama savo fazes,primenančias Mėnulį.

  • Nuo sausio iki gegužės mėnesio dangumi kils Jupiteris. Kadangi sausio - balandžio mėnesiais jis bus tiesiai virš galvos (Dvynių žvaigždyne), galima bus puikiai įžiūrėti visas matomas šios mižinės detales. Tai bene įspūdingiausias planetos vaizdas šiais metais.

  • Nuo vasario iki birželio Marsas paiseks savo opoziciją ir bus arčiausiai žemės bei bus matomas ryškiausiai. Šiais metais Marsas opozicijoje nebus labai didelis, tačiau tai bus išties gražus vaizdas, matomas net ir per nedidelio skersmens teleskopą.

  • Nuo balandžio iki rugpjūčio dangaus "žvaigždė" bus Saturnas. Saturno žiedai šiuo metu kaip tik yra pasisukę į mus visu savo grožiu, todėl jį galėsite stebėti tiek per didelius, tiek ir per mažesniuosius teleskopus. Tokį Saturną tiesiog privalu pamatyti !

  • Spalio mėnesį kometa C/2013 A1 (Siding Spring) praskries visai šalia Marso. Pati planeta netgi turėtų pasinerti į kometos dulkių debesį. Šiuos įspūdingus vaizdus turėtų fiksuoti visi dirbtiniai palydovai, esantys šalia Marso.

  • Lapkričio mėnesį pirmą kartą žmonijos istorijoje žmogaus sukurtas skraidantis aparatas turėtų nusileisti kometoje ! Tai Europos kosminis projektas pavadinimu "Rosetta". Palydovas jau 10 metų (!) skrieja link kometos.
  Pirmieji įspūdingi ir dramatiški vaizdai mus turėtų pasiekti rudens pradžioje. Vaizdai bus siunčiami iki pat zondo nusileidimo ant kometos branduolio paviršiaus. Šio milžiniško projekto vertė virš vieno milijaro eurų.

  While comet ISON will be making a flyby of Mars this week, this may be a dress rehersal for a much closer encounter with another comet late next year, as portrayed in this illustion. Credit: Courtesy of NASA
 • Nauji Japonijos gamintojo Kowa Prominar serijos žiūronai
 • Baigiantis metams gamtos stebėjimo prietaisų asortimentą papildė naujas Japonų gamintojo "Kowa" produktas - žiūronai su XD lęšiais. Naujasis modelis patiks ir tiks visiems mėgstantiems būti gamtoje ir stebėti jos aplinką. "Kowa" gaminami stebėjimui skirti prietaisai pasižymi išskirtine kokybe ir yra vertinami už matomo vaizdo ryškumą. Daugiau informacijos rasite užsukę pas mus adresu Konstitucijos pr. 12A-101, Vilnius ir čia:

 • Nauji stereo mikroskopai STL-80
 • Pristatome stereo mikroskopą naudojamą medicinos ir sveikatos priežiūros srityje, žemės ūkyje, visuomenės apsaugos departamentuose, mokyklose ir mokslinių tyrimų institutuose. Taip pat taikomą mažų, tikslių elektronikos detalių tikrinimui, surinkimui ir taisymui bei precizinės technikos industrijoje. 


  Platesnę informaciją rasite čia: • NAUJOJI SKYWATCHER MONTUOTĖ EQ8 PRO SYNSCAN GoTo
 • SkyWatcher pristato naująją uolos stabilumo, ypač tikslią montuotę EQ8 PRO SYNSCAN GoTo. Tai pirmoji SkyWatcher observatorinės klasės ypač tyli montuotė visiems astronominiams poreikiams - nuo vizualinio stebėjimo iki astrofotografijos ir tyrinėjimų. Montuotės naudinga apkrova iki 50 kg. Montuotės atmintyje - virš 42`900 dangaus objektų, kurių kiekvieną galima sekti.


  Krepšelis

  Reklama

  Orų prognozė

  Saulė ir Mėnulis

  Visos teisės saugomos. Skaitliukas veikia nuo 2009 m. kovo 10 d.

  Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas

  UAB "IDD". Adresas: Konstitucijos pr. 12A-101 (Planetariumas), Vilnius, Lietuva. Tel. +370 5 233 9896. Susisiekite su mumis (info @ teleskopai.lt)